Pusiaujo Gvinėja

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Pusiaujo Gvinėja parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Pusiaujo Gvinėjoje

 

Pusiaujo Gvinėjos Respublika yra Centrinės Afrikos valstybė. Tai antroji iš mažiausių valstybių. Jis ribojasi su Kamerūnu į šiaurę, Gabonu į rytus ir pietus bei Gvinėjos įlanką į vakarus.

Malabo yra jos sostinė ir yra šiaurinėje Bioko salos pakrantėje

Tai galėtų būti tinkamas laikas ieškoti nuosavybės pardavimui Pusiaujo Gvinėjoje, tačiau neturime pamiršti, kad ji turi ekonomiką, glaudžiai susijusią su angliavandenilių ir naftos pramone.

Geriausi miestai, investuojantys į nekilnojamąjį turtą, parduodami Pusiaujo Gvinėjoje, yra Malabo ir Bata, tačiau pastaraisiais metais dėl staigaus gyventojų skaičiaus augimo būta netvarkinga būsto plėtra. Kita problema yra infrastruktūra, ryšių maršrutai, taip pat atliekų ir nuotekų šalinimas.

 

Pastaraisiais metais Vyriausybė investavo į daugelio būstų statybą, kad patenkintų gyventojų poreikius, tačiau šiuo metu blokavo lėšas, todėl daugelis projektų buvo sukurtos užsienio investuotojų ir tai leido sukurti nekilnojamąjį turtą pardavimui Pusiaujo regione. Gvinėjos prabanga ir visų pirma turistams.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB